Hit sezonu w ogrodzie - huśtawki ogrodowe

Hit sezonu w ogrodzie – huśtawki ogrodowe

Ogród i taras to miejsce dla wielu z nas szczególne – gdzie można wyciszyć się po ciężkim dniu oraz zrelaksować. Warto przydomową strefę wypoczynku wyposażyć w meble ogrodowe, które zapewnią beztroskie chwile błogiego odprężenia. Hitem ostatniego sezonu są huśtawki ogrodowe. Poznajmy najciekawsze modele.

Fotel wiszący KOKON

Prezentujemy bujany fotel KOKON wykonany z technorattanu dostępny w naszej ofercie w 3 wariantach kolorystycznych – szarym, białym oraz piaskowym. Wygodne wnętrze zabudowanego fotelu zapewnia komfort oraz niezapomniane chwile relaksu zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Fotel zawieszony jest na stabilnym stelażu, wykonanym z najwyższej jakości materiału – nierdzewnego aluminium.

Fotel wiszący KOK – z oferty salonu DessiHome

Huśtawka z rattanu

Przedstawiamy drugi model dostępny w naszej ofercie. Lekka i subtelna huśtawka wykonana z rattanu, która jest ręcznie wyplatana. Gruba poduszka siedziskowa gwarantuje poczucie komfortu, natomiast mocny stelaż zapewni bezpieczeństwo. Nowoczesny design oraz wysoki walor estetyczny sprawiają, ze huśtawka urozmaici każdą przestrzeń i doskonale wkomponuje się w otoczenie. Model huśtawki nie wymaga konserwacji. Podczas pielęgnacji zaleca się czyszczenie suchą ściereczką lub odkurzenie z kurzu miotełką lub szczoteczką z włoskami. Huśtawka zapewni błogie chwile relaksu nie tylko najmłodszym, ale także dorosłym, ponieważ maksymalnie udźwig wynosi 130 kg.

Huśtawka rattanowa NIC – z oferty salonu DessiHome

Marzysz o niezapomnianym relaksie kołysząc się w huśtawce? Zapraszamy do skorzystania z oferty salonu DessiHome. Huśtawki ogrodowe z naszej oferty to nie tylko niezawodna jakość, ale także najwyższy poziom komfortu.