Wykończenie łazienki z DessiHome

Wykończenie łazienki z DessiHome

Aranżacja wnętrz to spore wyzwanie, szczególnie w przypadku łazienki, która powinna zapewnić domownikom komfort użytkowy podczas czynności higienicznych. Obecnie propozycji na wykończenie łazienek jest naprawdę sporo. Najciekawsze inspiracje można znaleźć w salonie DessiHome.

Wykończenie ścian w łazience

Od wielu lat najczęściej stosowanym materiałem wykończeniowym w łazience są płytki ceramiczne. W naszym salonie DessiHome oferujemy najciekawszą ofertę płytek ściennych oraz podłogowych znanych i cenionych włoskich oraz hiszpańskich producentów. Ponadto posiadamy szeroką ofertę gresów czy mozaiki. Niecodzienna stylistyka, różnorodna forma oraz kolorystyka sprawi, że każdy znajdzie kafelki spełniające jego oczekiwania. Posiadamy również asortyment budowlany niezbędny do wykończenia łazienki – kleje, zaprawy oraz materiały i narzędzia budowlane.

Sprawdź aranżacje z salonu łazienek DessiHome

Wyposażenie łazienek

Nasza oferta obejmuje również armaturę łazienkową, kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, meble oraz akcesoria łazienkowe. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć, zmienną temperaturę oraz zabrudzenia.  Wyposażenie jest bardzo praktyczne i zapewnia stworzenie komfortowej i funkcjonalnej łazienki a jednocześnie zachwyca niepowtarzalnym designem.

Lustra oraz lampy łazienkowe

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki jest lustro łazienkowe. Oferujemy szeroki wybór stylowych, dekoracyjnych luster oraz modeli z podświetleniem.

Sprawdź aranżacje z salonu łazienek DessiHome

W naszym salonie znajdziesz również oświetlenie. W łazience odpowiednio dobrane może stworzyć wyjątkowo intymny charakter i nadać pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. W naszej ofercie znajdują się lampy wiszące, stojące, sufitowe, podłogowe oraz kinkiety.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu DessiHome. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę.

Zapoznaj się z naszą ofertą!