Taras – przydomowa strefa wypoczynku

Taras – przydomowa strefa wypoczynku

Podczas projektowania wymarzonego domu wielu z nas szczególną uwagę przywiązuje do aranżacji tarasu. Przydomowa przestrzeń bardzo często staje się przedłużeniem wnętrza domu, która pozwala spędzać mile czas na samotnym wypoczynku lub chwilach z bliskimi podczas grillowania. Jak urządzić taras, aby zapewniał komfort oraz wygodę dla wszystkich użytkowników?

Błogi czas relaksu

Relaks oraz odpoczynek jest niezwykle ważny, pozwala na regenerację sił oraz dobrze wpływa na pracę całego organizmu. Wielu z nas przyzna, że krótka drzemka czy lektura ulubionej książki na świeżym powietrzu jeszcze bardziej odpręża. Warto więc podczas kompletowanie wyposażenia na taras wybrać odpowiednie meble. Pamiętajmy, że na ich wygodę w dużym stopniu wpływa jakość, bowiem meble stale narażone są na warunki pogodowe oraz czynniki zewnętrzne, które mogą negatywnie wpływać na ich strukturę.

Meble na taras z oferty salonu DessiHome

Odpowiedni materiał

Najlepiej sprawdzą się meble tarasowe z technorattanu, metalu lub rattanu. Wyposażenie z tego materiału charakteryzuje się dużą odpornością na promieniowanie słoneczne, wilgoć, zmienne temperatury czy też czynniki zewnętrzne takie jak wgniecenia. Oprócz wysokich parametrów technicznych wyróżniają się ciekawą stylistyką wprowadzającą do naszej prywatnej strefy odpoczynku nieco luksusu.

Leżaki oraz huśtawki

Oprócz stołu z krzesłami lub fotelami ogrodowymi warto postawić na nieco bardziej wyszukane rozwiązania. Leżaki idealnie sprawdzają się na tarasach i pozwalają poczuć się jak na wakacjach zapewniając odpowiednie warunki na krótka popołudniową drzemkę na świeżym powietrzu.

Krzesła i fotele ogrodowe z oferty salonu DessiHome

Warto zainwestować także w huśtawki ogrodowe typu KOKON, która zapewnią chwilę relaksu nie tylko dorosłym ale również i najmłodszym.

Salon DessiHome zaprasza. Oferujemy komfortowe wyposażenie do ogrodu.

Zapoznaj się z naszą ofertą!