Loading...
Loading...

Szkolenie

Home / Szkolenie

 

SZKOLENIE DLA FACHOWCÓW

27.06.2020  godz. 10:00 (SOBOTA)

MIKOŁÓW – DESSIHOME

ul.Katowicka 97

ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ FORMULARZ:

REJESTRACJA TELEFONICZNA LUB MAILOWA:

509 343 757

p.staron@dessihome.pl


Z okazji WIELKIEGO OTWARCIA Centrum Wyposażenia Ogrodów DESSIHOME wszystkich fachowców zapraszamy na SZKOLENIE. Zdobędziecie praktyczną wiedzę na temat tarasów, poznacie szeroką gamę materiałów do ich kompleksowego wykończenia oraz zapoznacie się z ofertą firm, które zaprezentują narzędzia i sposoby montażu elementów tworzących idealny taras i przestrzeń wokół domu.

Dessi Home już od wielu lat znany jest z bogatej oferty pięknych i niepowtarzalnych płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek.
Kierując się zasadą nieustannego rozwoju i kreowania trendów postanowiliśmy otworzyć największy na Śląsku salon mebli ogrodowych i płytek tarasowych. W jednym miejscu będzie można znaleźć ogromny wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości oraz efektownych płytek tarasowych. Grille, zadaszenia i baseny – to i wiele więcej znajdziecie w stałej ofercie salonu Dessi Home. Połączenie z szeroką gamą płytek tarasowych 2 cm oraz materiałami do kompleksowego wykończenia tarasów pozwoli w jednym miejscu urządzić przestrzeń wokół domu od A do Z!

Świętuj razem z nami!

26 i 27 czerwca na wszystkich odwiedzających czekają nie tylko inspirujące tarasowe aranżacje, ale także atrakcyjne nagrody i przekąski prosto z grilla!

Spotkajmy się w Dessi Home.
Atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy:

Piątek (26.06.2020)

Grill w nowoczesnej odsłonie – przekąski dla wszystkich odwiedzających
11:00  FIT ŚNIADANIE
12:30  WEGE FINGER FOOD
14:00  BURGERY
15:30  RYBY I OWOCE MORZA
17:00 PIZZA

Bezpłatne konsultacje z projektantami tarasów i ogrodów DESSIHOME
Porady dotyczące wyboru najlepszej z dostępnych ofert.

Sobota (27.06.2020)

Grill w nowoczesnej odsłonie – przekąski dla wszystkich odwiedzających
10:00  FIT ŚNIADANIE
12:30  WEGE FINGER FOOD
14:00  BURGERY
15:00  RYBY I OWOCE MORZA
16:00  PIZZA

Porady techniczne ekspertów i projektantów:
Montaż basenów ogrodowych
Architektura krajobrazu w ogrodzie
Projektowanie tarasów i ogrodów z Dessihome

DLA FACHOWCA – Warsztaty szkoleniowe i porady techniczne
10:00 – 14:00

RUBI – CIĘCIE PŁYTEK TARASOWYCH
RENOPLAST – SYSTEMY TARASOWE
TIMBERNESS – DESKI KOMPOZYTOWE


PARTNERZY SZKOLENIA:

Deski kompozytowe – ich właściwości i techniki montażu


Prezentacja narzędzi do cięcia,

Nowości narzędziowe


Systemy montażu płyt tarasowych 2cm.


O PARTNERACH:

 

Grupa RUBI zapewnia zróżnicowane rozwiązania dla specjalistów budowlanych; projektując, produkując i sprzedając narzędzia i inne produkty niezbędne dla skutecznej, wydajnej i bezpiecznej pracy.
Misja firmy: Germans Boada – katalońska firma rodzinna założona w 1951 roku jest wierna swojemu pochodzeniu oraz tożsamości. Zachowując cenną spuściznę biznesową firma może budować wspólną lepszą przyszłość.
Germans Boada specjalizuje się w produkcji narzędzi i maszyn do cięcia, przenoszenia i układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych wykorzystywanych przy budowie i renowacji pomieszczeń.
Wizja firmy: Być technicznym i rynkowym liderem projektującym, produkującym i sprzedającym innowacyjne produkty i usługi do cięcia, układania i konserwacji ceramiki, zachowując przy globalnej obecności kontakt z końcowym użytkownikiem i tworząc wartości dla klientów, pracowników i akcjonariuszy.

Wartości firmy:
PERFEKCJA przy wykonywaniu wszystkich zadań realizowanych w ramach Grupy RUBI dzięki doświadczeniu zespołu i wiedzy fachowej.
SZACUNEK poprzez tworzone relacje ze współpracownikami i dostawcami – zgrany i dynamiczny zespół.
PASJA – niezbędna do podejmowania pewnych i odważnych decyzji.
Wartości te tworzą tożsamość korporacyjną Grupy RUBI i dzięki nim możliwe jest osiągnięcie SUKCESU.


 

Timberness to innowacyjne deski kompozytowe stworzone w oparciu o ideę hybrydy – połączenia dwóch maksymalizujących korzyści i rozwiązań. To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę.

Jako FIBERLAB S.A. firma działa od 2015 roku. Deski marki Timberness trafiły do sprzedaży już rok później. Jako jedna z dwóch pierwszych w Polsce firm postawili w ich produkcji na technologię koekstruzji, czyli współwytłaczania. Cały czas się rozwiją – udoskonalają proces produkcyjny po to, żeby tarasy były jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej wytrzymałe.

FIBERLAB S.A. to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Fabryka mieści się w Brzeziu koło Wieliczki.

Produkcja desek Timberness to jedna z dwóch gałęzi działalności firmy. Drugą jest wytwarzanie filamentów – czyli materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w druku 3D. Oba obszary działań nie są tak odległe, jak mogłoby się wydawać. W obu wykorzystywana jest podobna technologia – metoda wytłaczania. I potrzebna jest taka sama precyzja.

Firma oferujemy różnego rodzaju powierzchnie i kolory desek, a dodatkowo gwarantuje estetyczny montaż.


 

Firma RENOPLAST Sp. z o.o. w prostej linii wywodzi się z firmy wykonawczej REVAN, dzi­ałającej od 1988 roku i realizującej kompletne obiekty budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej i budownictwa mieszkaniowego. W ramach swej działalności firma REVAN zmagała się z problemem właściwego i trwałego wykonania tarasów i balkonów. Doświadczenia zdobyte w trakcie realizacji obiektów budowlanych zaowocowały stworzeniem autorskiego systemu wykonania i remontów tarasów i balkonów, systemu RENOPLAST.

RENO­PLAST Sp. z o.o. jest producentem aluminiowych profili okapowych do wykańczania krawędzi balkonów i tarasów, jak również materiałów drenażowych do zastosowania na tarasach i podłożach krytycznych.

Firma RENOPLAST Sp. z o.o. otrzymała w 2014 roku Aprobatę Techniczną nr AT-15-9296/2014 na wszystkie produkowane przez siebie profile okapowe. Uzyskanie Aprobaty Technicznej potwierdziło wysoką jakość profili RENOPLAST, jak również przydatność ich stosowania na balkonach i tarasach.

W styczniu 2009 roku na Targach Poznańskich „BUDMA” RENOPLAST zaprezentował swoje produkty i możliwości ich zastosowania. Pomimo krótkiego okresu, jaki upłynął od czasu prezentacji, produkty naszej firmy znalazły zastosowanie na wielu inwestycjach, pozwala­jąc uzyskać efekty niezawodne, trwałe i ekonomicznie.

W styczniu 2015 roku na największych targach budowlanych BAU 2015 w Monachium firma RENOPLAST pokazała swoją ofertę. Produkty RENOPLAST spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Profesjonaliści odwiedzający stoisko RENOPLAST potwierdzali wysoką jakość profili okapowych, mat drenażowych, jak i efektywność stosowania kompletnego systemu. Obecność na targach BAU 2015 zaowocowała pozyskaniem zagranicznych kontrahentów.

Jako jedyny w Europie producent profili okapowych na tarasy i balkony RENOPLAST otrzymał Europejską Ocenę Techniczną. Wystawiony przez EOTA (European Organisation for Technical Assessment) dokument we współpracy z Instytutem Techniki Budowlanej umożliwia umieszczenie na profilach oznakowania CE – znaku zapewniającego jakość i bezpieczne użycie danego wyrobu.


Call Now Button