ŚNIADANIE Z ARCHITEKTAMI

Z uwagi na nieplanowane okoliczności z przykrością musimy przesunąć cykl szkoleniowy na drugą połowę czerwca.
Więcej info wkrótce!
Najmocniej przepraszamy

13.05.2021 (CZWARTEK) godz. 09:30 

MIKOŁÓW, ul. Katowicka 97

ZAREJESTRUJ SIĘ  PROGRAM WYDARZENIA

  POCZĘSTUNEK

  09:30 – 10:00

  NOVABELL (PŁYTKI TARASOWE 2CM)

  10:00 – 10:30

  ETERNO IVICA (RODZAJE WSPORNIKÓW, ZAKRESY REGULACJI)

  10:30 – 11:00

  PRZERWA CATERINGOWA (ROZMOWY, KONSULTACJE)

  11:00 – 11:15

  NOWODVORSKI LIGHTING (OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE)

  11:15 – 11:45

  DESSI HOME (MEBLE Z TECHNORATTANU, ALUMINIOWE)

  11:45 – 12:15

  PRZERWA CATERINGOWA (ROZMOWY, KONSULTACJE)

  12:15 – 12:30

  SPA SYSTEM (HYDROMASAŻE)

  12:30 – 13:00

  PARTNERZY WYDARZENIA:

  NovaBell to firma założona przez Silvio Bellei – legendę włoskiej sceny ceramicznej lat pięćdziesiątych, który był silnie zaangażowany w rozwój kluczowych firm tego sektora. W roku 1988 korzystając ze swoich wieloletnich doświadczeń postanowił stworzyć firmę NovaBell. Przez ponad sześćdziesięcioletnią obecność w branży, Bellei nieustannie pokazuje jak skutecznie łączyć ze sobą wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz indywidualne podejście do każdego pracownika i traktowanie go niczym członka rodziny. Płytki łazienkowe NovaBell są znane na całym świecie, cechuje je świetny design i wysoka jakość. W ofercie tej fabryki są zarówno płytki ścienne, jak i płytki gresowe. Obecnie NovaBell to solidna, dynamiczna firma, która bez przeszkód dopasowuje się do zmieniających się technologii oraz trendów.

  Od samego początku NovaBell postrzegana jest jako dynamiczny producent szybko reagujący na zmieniające się trendy i technologie. Każdego roku zaskakuje przynajmniej jedną kolekcją, która zdobywa uznanie klientów i architektów na długi czas. Warto wspomnieć o kolekcjach takich jak Musa, która odznacza się umiarkowaną prostotą a jednocześnie przykuwa uwagę przyjemną, wysmakowaną kolorystyką. Kolekcję Spazio, będącą udanym połączeniem nieco dekoracyjnego stylu glamour z zachowaniem subtelnej elegancji, a także kolekcję desek Eco Dream, która ze względu na ciekawy charakter i atrakcyjną cenę, zdobyła uznanie klientów.
  Marka NovaBell to doskonała jakość i niesamowite wzornictwo.

  Polski producent, światowy design, szeroki asortyment odpowiadający zróżnicowanym gustom – te cechy definiują markę Nowodvorski Lighting. Oświetlenie i żyrandole firmy Nowodvorski to doskonały wybór oświetlenia do domów i mieszkań. Szeroka gama produktów to ponad 3 tysiące opraw oświetleniowych.

  Oświetlenie to nie tylko lampa, przedmiot, ale najważniejszy element wystroju wnętrza domowego, budujący jego charakter i klimat. W powstanie każdego z produktów wkładany jest ogrom serca. Świadomość, że oprawy Nowodvorski Lighting trafiają dziś do milionów domów, nie tylko w Polsce, ale też na świecie, motywuje do dalszego rozwoju, dzięki czemu firma śledzi najnowsze światowe trendy i poszukuje innowacyjnych rozwiązań, tak, by ich produkty zachwycały nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też nadążały za najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

  Asortyment Nowodvorski Lighting to nie tylko bogactwo wzorów w różnej stylistyce, od tradycyjnej klasyki po najaktualniejsze trendy współczesnego wzornictwa, ale to także wysoka jakość wywodząca się z centrum Europy. Lampy Nowodvorski Lighting są obecne na 50 rynkach świata. Marka ta jest doceniana zarówno przez partnerów handlowych, jak i klientów indywidualnych, z roku na rok umacniając swoją pozycję.

  Marka SPA System to kolejny krok w kierunku kompleksowej obsługi zarówno inwestorów biznesowych, jak i prywatnych firmy Basen System. Budują baseny, sauny, łaźnie oraz tworzy i projektuje luksusowe strefy wellness & SPA w hotelach, centrach sportowych czy prywatnych rezydencjach. Przez okres kilkunastu lat stworzyli setki obiektów tego typu w Polsce.

  W swojej ofercie posiadają bogatą gamę wanien z hydromasażem, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta. Różne rozmiary, pojemność, liczba dysz, miejsc siedzących i leżących sprawiają, że niezależnie od wymagań, SPA System zapewni każdemu idealnie dopasowany produkt najwyższej jakości.

  Dessi Home to największa na Śląsku ekspozycja mebli ogrodowych i płytek tarasowych. Firma od wielu lat znana jest z bogatej oferty ponadczasowych i niepowtarzalnych płytek ceramicznych oraz artykułów wyposażenia łazienek, m.in. ceramiki łazienkowej, toalet klasycznych i myjących, kabin i brodzików prysznicowych, wanien z hydromasażem, nowoczesnej armatury łazienkowej, mebli łazienkowych, oświetlenia czy dekoracji.

  W jednym miejscu można znaleźć ogromny wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości oraz supertrwałych 2cm płytek tarasowych. Zestawy kawowe i jadalniane, miękkie sofy, wygodne leżaki i krzesła, praktyczne parasole, a także oświetlenie zewnętrzne, grille, zadaszenia i baseny – to i wiele więcej znajduje się w stałej ofercie salonu Dessi Home w Mikołowie. Połączenie z szeroką gamą 2 cm płytek tarasowych oraz materiałami do kompleksowego wykończenia tarasów pozwoli w jednym miejscu urządzić przestrzeń od A do Z!

  Eterno Ivica to założona w 1955 roku uznana włoska firma, która w swoim portfolio ma regulowane wsporniki do zewnętrznych podłóg podniesionych, podkonstrukcje zewnętrzne do wszelkiego rodzaju tarasów, akcesoria dachowe do uszczelniania dachów i balkonów, akcesoria do hydroizolacji w płynie, skrzynki odpływowe i inne produkty do odprowadzania wody, produkty do izolacji akustycznej, rozwiązania konstrukcyjne w zakresie dźwiękochłonności, a także wyciszone napowietrzanie i wentylację.

  W 2010 roku historyczna linia podpór z regulacją wysokości “Maxi Sostegno” została odnowiona o nową i nowoczesną linię “New Maxi”. W 2018 roku firma zgłosiła patent na nowy system wiatroodporny, a w 2021 roku Eterno Ivica, która jest zawsze na czele innowacji, wprowadziła na rynek zupełnie nowy system wsparcia Pedestal PRIME®.

  POPRZEDNIE EDYCJE