Seria DessiHome Fit idealna do nowoczesnej i funkcjonalnej łazienki!

Urządzanie łazienki to bardzo trudne wyzwanie. Podobnie jak kuchnia, ponieważ jest to pomieszczenie, które musi nam doskonale służyć przez lata. Co więcej, na co dzień z tego właśnie pomieszczenia korzysta cała rodzina, dlatego funkcjonalność powinna iść w parze z dobrym designem. Jeżeli lubimy nowoczesne wnętrza, to sprawdźmy, co powinna zawierać łazienka nowoczesna, aby stworzyć wnętrze dopasowane do wszystkich naszych potrzeb!

Płytki do nowoczesnej łazienki

Nowoczesna łazienka powinna przede wszystkim charakteryzować się minimalizmem. Zatem postawmy na sprawdzoną klasykę i udekorujmy pomieszczenie białymi, szarymi bądź czarnymi płytkami. Natomiast by ożywić taką aranżację musimy dodać do niej oczywiście meble oraz dodatki w bardziej wyrazistych kolorach. Zaletą płytek o klasycznych barwach jest oczywiście to, że każdy inny kolor będzie z nimi idealnie się łączyć. Salon DessiHome przedstawia przepiękne płytki Crystal Nacar, które znajdziecie w kolekcji DessiHome Fit. Są to wewnętrzne, białe płytki gresowe o formacie 30×90. Jeżeli jesteś miłośnikiem minimalistycznych oraz klasycznych wnętrz, to z całą pewnością docenisz niesamowitą delikatność tych płytek gresowych. Dzieki Crystal Nacal każda łazienkowa aranżacja nabierze bardzo eleganckiego charakteru.

SZAFKA ŁAZIENKOWA

Meble łazienkowe do minimalistycznego wnętrza

W meblowaniu nowoczesnej łazienki również ważny jest minimalizm. Wyposażenie, które zapewni komfort użytkowania, a jednocześnie swobodne pomieszczenie wszystkich niezbędnych akcesoriów, z pewnością będą to szafka pod umywalką, szafka z lustrem bądź wisząca półka. W zależności od tego, jak dużo mamy miejsca w łazience, półkę możemy zastąpić stojącym słupkiem. Coraz większą popularność zdobywają umywalki wolnostojące, które potrzebują odpowiedniej podstawy. Taką podstawą z całą pewnością będzie szafka pod umywalkę Tajga z kolekcji DessiHome Fit! Tajga ma wymiary 80×50 oraz posiada dwie duże szuflady. Idealnie sprawdzi się w bardzo nowoczesnych aranżacjach.

Bateria wannowa

Armatura

Umywalki, wanna czy kabina prysznicowa o prostokątnych czy kwadratowych kształtach to bardzo dobra propozycja armatury do nowoczesnej łazienki, ponieważ kształty te idealnie komponują się z minimalizmem pomieszczenia kąpielowego, ale również są niezwykle funkcjonalne. Natomiast jeśli miejsce nam na to pozwala możemy umieścić w łazience dwie umywalki. Takie rozwiązanie pozwoli korzystać z pomieszczenia więcej niż jednemu domownikowi w tym samym czasie. Jeżeli poszukujecie najlepszej jakości oraz designerskich baterii umywalkowych, baterii prysznicowych czy na przykład deszczownicy, to linia DessiHome Fit posiada to wszystko! Każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie idealną armaturę do swojej łazienki, dzięki linii DessiHome Fit!

Szafka łazienkowa

Oświetlenie

Odpowiednio rozplanowane oświetlenie jest kluczem do stylowego i nowoczesnego wystroju łazienki. Lampy przy lustrze będą odpowiadać za komfort wykonywania większości czynności higienicznych. Oświetleniem lustra mogą być zarówno kinkiety, lampy punktowe lub listwy LED. Natomiast najważniejszym wyborem jest moc oraz barwa światła jaką wybierzemy. Do roli oświetlenia głównego możesz wykorzystać lampy sufitowe, plafony domowe oraz reflektory sufitowe, które znajdziecie w DessiHome. Linia DessiHome Fit, to nowoczesne oświetlenie, które bez problemu oświetlą nawet bardzo dużą powierzchnię łazienki. Wiele wzorów oraz kolorów lamp DessiHome Fit umożliwiają niesamowicie łatwe dopasowanie oświetlenia do stylu każdej łązienki.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome przedstawia wszystkim swoim klientom swoją linię DessiHome Fit! Zawiera ona designerskie oraz bardzo nowoczesne wyposażenie łazienkowe. Znajdziecie tam najlepszej jakości umywalki, wanny oraz armaturę łazienkową, która każdej łazience nada indywidualny charakter. Jeżeli jesteście zainteresowani, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą DessiHome Fit!