Prywatna strefa relaksu we własnym ogrodzie

Prywatna strefa relaksu we własnym ogrodzie

W ciepłym, letnim okresie nasz ogród staje się centrum spotkań rodzinnych oraz towarzyskich, dlatego bardzo ważne jest urządzenie go w taki sposób, który umożliwi bezpieczne, komfortowe i funkcjonalne spędzanie w nim czasu. Budowa praktycznej, ale również pięknie wyglądającej strefy relaksu może niestety przysporzyć pewne trudności, które postaramy się rozwiać.

Projekt naszej strefy relaksu powinien być uzależniony przede wszystkim od wielkości ogrodu. Duża oraz rozległa przestrzeń pozwali na wydzielenie w nim kilku stref, z których będziemy korzystać w określonych sytuacjach – podczas grillowania z przyjaciółmi, zabawy z dziećmi czy relaksu po ciężkim dniu.

Meble ogrodowe do naszej strefy wypoczynku

Wybór mebli do ogrodu bądź na taras jest bardzo ważny. Powinny one być odpowiednio dobrane do naszego gustu zarówno pod względem wykorzystanego materiału, ale także stylu.

ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH SIE Beżowy

Istotną kwestią jest ich ilość. Ważne, aby wyposażenia nie było za dużo. W przeciwnym wypadku naturalny wygląd naszego ogrodu zostanie zaburzony. Meble ogrodowe powinny także być dopasowane do wieku wszystkich domowników.

Nasze inspiracje

Najlepszym wyborem wydają się być meble stworzone z technorattanu, które idealnie pasują do charakteru każdego ogrodu, a przy tym są lekkie oraz praktyczne. Bardzo dobrze sprawdzi się zestaw mebli ogrodowych SIE Beżowy, który jest wykonany z technorattanu na aluminiowej konstrukcji. Takie połączenie jest wytrzymałe oraz bardzo estetyczne, zestaw ten pozwoli stworzyć komfortową przestrzeń w naszych ogrodach.

SOFA OGRODOWA POR Beżowa

Kolejną bardzo ciekawą propozycją będzie sofa ogrodowa POR beżowa. Stelaż tej sofy to aluminium, a plecionka jest zrobiona z polietylenu. Jest to materiał niezwykle odporny na warunki pogodowe, natomiast poszewki oraz poduszki są impregnowane teflonem, który nie wchłania wilgoci oraz zabrudzeń. Sofa zapewnia komfortowy relaks i jest bardzo praktyczne sprawdzi się zarówno podczas relaksu jak i dużej rodzinnej imprezy.

Jeśli planujecie stworzyć strefę wypoczynku w swoim przydomowym patio zapraszamy do salonu DessiHome. Oferujemy szeroki wybór mebli oraz wyposażenia ogrodowego, które zapewnią wygodny wypoczynek wszystkim członkom rodziny oraz pozwolą na miłe spędzenie czasu z bliskim na świeżym powietrzu.

Zapoznaj się z naszą ofertą!