Promienniki gazowe DessiHome!

Promienniki gazowe DessiHome!

Pięćdziesięcioprocentowe ograniczenie kosztów zużycia paliwa służącego do ogrzewania to jedna z największych zalet oraz powodów, dla których z pewnością warto poszerzyć swoją wiedzę na temat urządzeń, jakimi z całą pewnością są promienniki gazowe. Gdzie można je zastosować oraz co przemawia za ich wyborem?

PROMIENNIK GAZOWY WAT

Dlaczego warto postawić na promienniki gazowe?

Pomijając walory estetyczne oraz efekt, jaki możemy uzyskać dzięki promiennikom gazowym, ich kolejnym plusem z całą pewnością jest zasilanie. Bowiem zasilane są one gazem propan-butan, a instalacja butli jest bardzo prosta, co gwarantuje bardzo szybki montaż. Także konstrukcja promienników gazowych sprawia, że są one bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Wszystko za sprawą tego, że spaliny wprowadzane są ponad górny daszek, przez co nie ma możliwości, abyśmy je wdychali.

PROMIENNIK GAZOWY HEL

Promienniki DessiHome idealne na Twój taras

Każdy właściciel tarasu bądź ogródka czeka na moment, w którym będzie mógł spędzać wieczory na świeżym powietrzu, delektując się widokami oraz panującą atmosferą. Dzięki tym innowacyjnym urządzeniom jest to możliwe także poza sezonem letnim. Wykorzystanie promienników gazowych do aranżacji tarasu, ogrodu, a nawet balkonu jest nie tylko bardzo gustownym, ale również praktycznym rozwiązaniem. Jako, że promienniki gazowe zasilane są propanem, są one ekologiczne, a użytkowanie ich jest bardzo tanie. Warto również pamiętać o tym, że promienniki ogrzewają przedmioty oraz osoby znajdujące się w ich okolicy za pomocą ciepłych promieni, które od nich biją. Dają uczucie przyjemnego ciepła, jednocześnie sprawiając, że wieczory spędzone na świeżym powietrzu, z rodzina i przyjaciółmi będą jeszcze bardziej komfortowe, ponieważ niwelują one ryzyko uczucia nieprzyjemnego chłodu. Jeśli na tarasie bądź w ogrodzie zamontujemy zadaszenie z panelami bocznymi, promienniki gazowe pozwolą na korzystanie z jego uroków również w okresie jesienno- zimowym. Szczególnie w tym właśnie okresie, będą one się pięknie prezentować, wprowadzając niezwykły, przytulny klimat.

PROMIENNIK GAZOWY HEK

Oferta salonu DessiHome

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem promiennika gazowego, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego salonu na promienniki gazowe.

Zobacz naszą ofertę!