Płytki ceramiczne imitujące kamień i beton idealne do przedpokoju

Płytki ceramiczne imitujące kamień i beton idealne do przedpokoju

Przedpokój to miejsce w każdym domu, którego aranżacja powinna być bardzo dokładnie przemyślana. Niestety bardzo często nie przywiązujemy zbyt dużej uwagi do tego pomieszczenia, ponieważ traktujemy go wyłącznie jako część przechodnią. Jednak powinniśmy diametralnie zmienić podejście, gdyż przedpokój jest wizytówką naszego domu bądź mieszkania. Pamiętajmy o tym, że oprócz funkcji reprezentatywnej, to pełni on funkcję pomieszczenia do przechowywania. Wybierając płytki podłogowe musimy pamiętać o tym, że przedpokój przez cały rok jest narażony jest na intensywne zabrudzenia, obtarcia, ale również kontakt z wilgocią. Idealną propozycją do przedpokoju będą płytki imitujące kamień naturalny oraz beton!

Płytka dekoracyjna 889-46

Nowoczesne płytki podłogowe – imitacje betonu i kamienia naturalnego

Coraz częściej w aranżacjach domów czy mieszkań nawiązuje się do motywów natury. Kamienne posadzki to ponadczasowe rozwiązanie, które nada naszemu przedpokojowi jedynego w swoim rodzaju i bardzo nowoczesnego klimatu. Sam kamień naturalny jest niestety dość drogi oraz ciężki, jednak producenci płytek proponują nam coraz to ciekawsze możliwości. Płytki imitujące kamień naturalny oraz beton to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdym domu oraz mieszkaniu. Bardzo dużą zaletą płytek imitujących kamień jest perfekcyjność naniesienia wzornictwa prawdziwego kamienia. Natomiast zamiennik kamienia naturalnego sprawi, że nasze pomieszczenia nabiorą luksusu, nowoczesności oraz szlachetności. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby płytki ceramiczne, które imitują kamień naturalny zdobiły podłogi naszego przedpokoju, ponieważ są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia.
Rozwiązaniem, które również cieszy się bardzo dużą popularnością, są płytki ceramiczne imitujące beton. Mimo surowości taka aranżacja nada wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Wszystkie odcienie szarości są obecnie niezwykle pożądane, dzięki czemu nadają się do wnętrz urządzanych w wielu różnych stylach. Natomiast szukając odpowiedniego wykończenia do naszego przedpokoju, to bardzo dobrze sprawdzi się gres imitujący beton. Płytki do przedpokoju wykonane z tego materiału zapewnią nam komfort użytkowania, bezpieczeństwo, a przy tym bardzo dużą wytrzymałość. Gres imitujący beton do przedpokoju to bardzo praktyczne rozwiązanie, które idzie w parze z doskonałą jakością oraz świetnym wyglądem.

Płytka gresowa 931-0270

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome pragnie wszystkim swoim klientom przedstawić swoją imponującą ofertę płytek ceramicznych najwyższej jakości. W ich szerokiej ofercie znajdziecie między innymi płytki imitujące kamień oraz beton, płytki drewnopodobne, płytki wielkoformatowe, mozaiki, płytki heksagonalne, płytki orientalne w niesamowitych cenach. Zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę!