Parasol ogrodowy

Parasol ogrodowy

Podczas wyboru wyposażenia do swojego ogrodu oprócz mebli, które zapewnią relaks oraz pozwolą na chwilę odpoczynku nie można zapomnieć o parasolach ogrodowych, które uchronią nas przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi w tym nadmiernym promieniowaniem czy opadami deszczu. Przekonajmy się na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru parasola do ogrodu.

Parasol ogrodowy „must have”

Wielu z nas z niecierpliwością czeka na słoneczne i upalne dni, które pozwolą spędzić czas na tarasie lub ogrodzie wśród zieleni w gronie bliskich oraz znajomych. Odpoczynek na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz funkcjonowanie organizmu. Należy jedna pamiętać, że intensywne promienie słoneczne stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia. Warto więc przydomową strefę wypoczynku na świeżym powietrzu wyposażyć w parasol ogrodowy, który ochroni nas przed intensywnym promieniowaniem UV. Dzięki temu unikniemy negatywnych skutków oraz zapewnimy sobie oraz naszym bliskim bezpieczny odpoczynek.

Parasol ogrodowy z oferty salonu DessiHome

Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Ważną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę podczas wyboru modelu parasola jest jego rozmiar. Bez wątpienia należy go dopasować do wielkości tarasu lub ogrodu. Ważna jest także klasa materiału określająca właściwości techniczne takie jak wodoodporność, poziom ochrony przed słońcem czy ilość gram wykorzystany na m2 materiału. Nie bez znaczenia jest również rodzaj stelaża oraz sposób rozkładania parasola.

Jakość to priorytet

Salon DessiHome oferuje nowoczesne parasole ogrodowe niezawodnej jakości. Solidna konstrukcja oraz dbałość o każdy detal to największe atuty modeli dostępnych w naszej ofercie.

Parasol ogrodowy z oferty salonu DessiHome

Proponujemy zakup modeli parasoli ogrodowych z boczną oraz centralną noga. Szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na wybranie wersji kolorystycznej, która będzie idealnie współgrała z pozostałym wyposażeniem naszej przydomowej strefy. Zapraszamy do naszego salonu DessiHome.

Zapoznaj się z naszą ofertą!