Oświetlenie łazienki z serii DessiHome fit

Oświetlenie łazienki z serii DessiHome fit

Salony DessiHome kojarzone są przede wszystkim jako miejsca, które warto odwiedzić ze względu na oferowany w nich bogaty wybór mebli i opraw oświetleniowych pasujących do każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Teraz pojawił się jednak jeszcze jeden powód, dla którego warto się nimi zainteresować. Jest nim autorska kolekcja DessiHome Fit, na która składają się płytki podłogowe i ścienne, wyjątkowa armatura łazienkowa oraz propozycje pozwalające na jeszcze lepsze oświetlenie tego pomieszczenia. To właśnie oprawom oświetleniowym warto przyjrzeć się bliżej.

Lampa sufitowa WEST BLACK

Zalety oświetlenia DessiHome Fit

Brak troski o zastosowanie odpowiedniego oświetlenia w łazience jest jednym z najpoważniejszych wykroczeń popełnianych przez osoby, które chcą stworzyć wyjątkową atmosferę w tym pomieszczeniu. To właśnie oświetlenie wybrane z właściwą starannością jest przecież kluczem do takiego wystroju łazienki, który będzie opisywany jako nowoczesny i stylowy.

Nowoczesny kinkiet

Każda łazienka ma jednak nieco inne potrzeby, a tym samym wprowadzane do niej oświetlenie powinno być zróżnicowane. Tu właśnie kryje się jedna z największych zalet oświetlenia z serii DessiHome Fit. Jej twórcy nie trzymali się kurczowo wytycznych mody wnętrzarskiej, ale zaproponowali dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb korzystających z niego osób. To właśnie dlatego wśród opraw przygotowanych dla klientów znajdują się nie tylko lampy punktowe, listwy LED oraz kinkiety, ale również plafony, lampy sufitowe, a nawet ultranowoczesne reflektory sufitowe.

Zobacz nasza ofertę!