Nowoczesny i przytulny balkon

Nowoczesny i przytulny balkon

Jeżeli właśnie stanęliście przed wyzwaniem urządzania tarasu balkonowego i nie wiecie od czego zacząć, to postaramy się dać Wam kilka drobnych wskazówek, które na pewno będą przydatne. Przemyślany wybór mebli sprawi, że balkon będzie nie tylko miejscem do spędzania czasu sam na sam z książką i kawą, ale także małym salonem do wypoczynku czy jadalnią, w której zjemy rodzinny obiad. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mebli, które pięknie prezentują się na balkonach i tarasach. Podpowiemy, które z nich najlepiej sprawdzą się podczas aranżacji przydomowego patio.

Drewniane meble balkonowe

Główną zaletą mebli drewnianych jest ich uniwersalność. Pasują do tradycyjnej, jak i nowoczesnej aranżacji tarasu czy balkonu. Najtrwalsze są meble wykonane z drewna egzotycznego – nie niszczą się pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli chcemy dłużej zachować ich niezmienny wygląd oraz właściwości, warto pomalować je olejem do drewna. Równie trwałe są meble wykonane z innych gatunków między innymi akacji oraz dębu.

Meble balkonowe z oferty DessiHome

Meble balkonowe z technorattanu

Technorattan jest alternatywą dla osób, którym podobają się wyplatane rattanowe meble, ale szukają czegoś, co będzie trwałe. Materiał ten jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne takie jak deszcz, wiatr, mróz czy promienie UV, ale przy tym jest przyjazny środowisku. Meble na balkon z technorattanu nie wymagają specjalnych, wyszukanych zabiegów pielęgnacyjnych wystarczy miękka ściereczka i woda. Technorattan jest lekkim materiałem i łatwym w przechowywaniu, idealnie nada się na taras pod gołym niebem czy na balkon.

Meble balkonowe z oferty DessiHome

Wiele modeli mebli na balkon znajdziecie w ofercie salonu DessiHome. Wszystkie z nich charakteryzują się ponadprzeciętną jakością oraz mają wysokie walory estetyczne. Zapewniają maksymalny komfort podczas użytkowania i są funkcjonalne. Bogaty wybór sprawi, że każdy klient znajdzie model, który zaspokoi jego potrzeby i oczekiwania.

Zapoznaj się z naszą ofertą!