Leżaki ogrodowe z technorattanu

Leżaki ogrodowe z technorattanu

Piękna pogoda, ciepły letni wiatr oraz długie wieczory zachęcają do spędzania czasu w ogrodzie lub na tarasie. Komfort wypoczynku szczególnie cenią sobie miłośnicy lenistwa, którzy uwielbiają się wylegiwać, uciąć sobie popołudniową drzemkę lub odprężyć się podczas czytania ulubionej lektury. Warto swoją przydomową strefę wypoczynku wyposażyć w wygodne leżaki ogrodowe. Sprawdźcie najciekawsze modele z naszej oferty i wybierzcie leżak, który spełni wasze indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Leżaki z technorattanu

Ich ogromnym atutem jest ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia oraz warunki pogodowe – wysokie promieniowanie słoneczne, wilgoć, zmienne temperatury. Dodatkowo technorattan nie chłonie wody i zanieczyszczeń, dzięki czemu możemy zapomnieć o impregnacji lub innych zabiegach pielęgnacyjnych.

Leżak ogrodowy z poduszką

Jego głównym atutem jest poduszka umieszczona na regulowanym oparciu podtrzymująca kark oraz tylne koła, dzięki którym możliwy jest szybki i bezproblemowy transport. Poduszka siedziskowa o grubości 4 cm jest odporna na obciążenia i odkształcenia oraz umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji.

Leżak ogrodowy z oferty salonu DessiHome

Drugi model leżaka z technorattanu dostępny w naszej ofercie posiada nieco solidniejszą konstrukcję. Wyposażony jest w oparcie o regulowanej wysokości oraz miękką poduszkę. Leżak idealnie sprawdzi się na tarasie czy też w ogrodzie ułożony na nierównej powierzchni.

LEŻAK OGRODOWY ALI Biały z oferty salonu DessiHome

Prezentujemy ostatni model wykonany z technorattanu. Subtelny leżak o delikatnej konstrukcji na wysokich nóżkach. Jest wyposażony w podłokietniki oraz regulowane oparcie, dzięki czemu każdy będzie mógł przyjąć odpowiednią pozycję. Prezentowane modele leżaków dostępne są w trzech kolorach: szarym, białym oraz piaskowym.

Leżak ogrodowy z oferty salonu DessiHome

Chcesz zamówić leżaki z oferty salonu DessiHome? Zapraszamy. Gwarantujemy niezawodną jakość oraz szybka realizację zamówienia.

Zapoznaj się z naszą ofertą!