Jak zaaranżować nowoczesny taras?

Jak zaaranżować nowoczesny taras?

Wielu z nas traktuje taras jako zewnętrzny salon, w którym podczas upalnych dni spędzamy bardzo dużo czasu z rodziną, przyjaciółmi lub w samotności oddając się ciszy i spokoju. Dlatego właśnie powinniśmy zadbać o to, żeby był urządzony bardzo komfortowo, estetycznie oraz funkcjonalnie.

Meble na taras

Taras obowiązkowo musi być wyposażony w meble. Do nowoczesnej aranżacji naszego tarasu znakomicie będą pasowały meble rattanowe lub technorattanowe połączone z aluminium. Dzisiejszy rynek oferuje nam bardzo bogaty wybór przeróżnych zestawów wypoczynkowych oraz pojedynczych elementów jak sofy, fotele, leżaki czy huśtawki z różnorodnych materiałów. Pamiętajmy jednak o tym, że meble powinniśmy dobrać odpowiednio do wielkości tarasu. Jeżeli zależy nam na nowoczesnym stylu powinniśmy urządzić go minimalistycznie. Sprawdzą się tutaj proste meble ogrodowe, poduszki oraz siedziska. Bardzo dobrym pomysłem będzie także nowoczesne oświetlenie zewnętrzne, które dodatkowo pełni funkcję dekoracyjną i ozdobi nasz taras.

MEBLE OGRODOWE LEO Beżowy

Nasze propozycje

Idealną propozycją na nowoczesny taras będzie zestaw mebli ogrodowych LEO w kolorze beżowym. Meble wykonane są z technorattanu i składają się z dwóch foteli, sofy oraz stolika kawowego. Są bardzo eleganckie i idealnie podkreślają minimalistyczny styl.

https://dessihome.pl/produkt/meble-ogrodowe-leo-bezowy/

FOTEL WISZĄCY KOK Piasek

Doskonałym dopełnieniem naszego nowoczesnego tarasu będzie fotel wiszący KOK piasek. Wykonany z technorattanu idealnie łączy w sobie komfort użytkowania oraz walory estetyczne. Jest to propozycja dla tych wszystkich, którzy bardzo sobie cenią spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Fotel ten może również być wykorzystany nie tylko na tarasach czy w ogrodach, ponieważ dzięki stelażowi idealnie sprawdzi się również na balkonach.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje wszystkim swoim klientom bardzo duży wybór mebli idealnych na taras, do ogrodu czy na balkon. Każdy z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie i stworzy aranżacje o jakiej marzył.

Zapoznaj się z naszą ofertą!