Jak zaaranżować funkcjonalną łazienkę dla całej rodziany?

Jak zaaranżować funkcjonalną łazienkę dla całej rodziany?

Dobrze rozplanowana łazienka to ważny askept, który decyduje o wygodzie domowników. Nieważne czy urządzamy ją w domu jednorodzinnym, czy mieszkaniu w bloku, zawsze chcemy, aby efektem końcowym była pełna funkcjonalność, komfort i estetyka.
Duża oraz wygodna łazienka to marzenie wielu osób, a szansa na jego spełnienie pokładana jest w nowym domu bądź mieszkaniu. Urządzenie funkcjonalnej łazienki dla całej rodziny to nieproste zadanie, szczególnie wtedy, kiedy mamy do dyspozycji mały metraż.

Jak zaaranżować małą łazienkę dla całej rodziny

W małych pomieszczeniach mamy niewiele miejsca, ale i na takie zmartwienia znajdziemy rozwiązanie. Jeżeli istnieje możliwość to możemy powiększyć łazienkę, jeśli natomiast nie wchodzi to w grę, to powinniśmy skupić się jak poprawić jej funkcjonalność.

Aranżacja łazienki – Salon DessiHome

Nawet małą łazienkę możemy urządzić wygodnie i funkcjonalnie, nie rezygnując z niezbędnego i wymarzonego wyposażenia – wanny, dużej umywalki, miski sedesowej czy pralki. Pamiętajmy, że musimy dopasować wyposażenie do wielkości i kształtu pomieszczenia oraz stosować urządzenia wielofunkcyjne – między innymi wanna z parawanem prysznicowym lub miska sedesowa z funkcją bidetu. Bardzo dobrze na małej powierzchni sprawdzi się umywalka o opływowych kształtach, jak i wanna ze ściętymi narożnikami. Coraz częściej jednak rezygnujemy z wanny na rzecz prysznica, ponieważ można go ustawić w rogu bądź pomiędzy dwiema ścianami. Aby zyskać więcej przestrzeni można zrezygnować z brodzika na rzecz odwodnienia liniowego (kabina walk in).

Aranżacja łazienki – Salon DessiHome

W łazienkach rodzinnych poza wyposażeniem takim jak wanna, prysznic czy umywalka kolejną ważną kwestią jest miejsce na przechowywanie kosmetyków, środków czystości czy przyborów kąpielowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem na to, aby zyskać sporo miejsca jest zamontowanie szafki podumywalkowej, szafki lustrzanej albo półki montowanej nad sedesem.

Salon DessiHome ma asortyment, który pozwala na wykonanie dowolnej aranżacji, w pełni zgodnej z oczekiwaniami każdego klienta. Szeroka oferta płytek ceramicznych i materiałów wykończeniowych pozwoli na stworzenie raju na ziemi dla całej rodziny.