Grille gazowe DessiHome

Grille gazowe DessiHome

Grill gazowy w bardzo krótkim czasie zyskał ogromną popularność, ponieważ posiada naprawdę wiele zalet, a mianowicie gwarantuje szybkie, łatwe oraz czyste grillowanie, a przy tym niemal nieograniczone możliwości w przygotowywaniu potraw. Osobom, które mają wątpliwości dotyczące, czy warto wybrać ten rodzaj grilla, przedstawiamy 3 najważniejsze zalety grilla gazowego.

Szybkość nagrzewania grilla gazowego

Wystarczy przycisnąć zapalnik, a grill gazowy już się rozgrzewa. Natomiast w porównaniu do rozpalania grilla węglowego jest to bardzo łatwo oraz szybkie rozwiązanie. W zależności od wyboru wysokości temperatury grill gazowy jest gotowy do użycia zaledwie po kilkunastu minutach od momentu załączenia. Tyle wystarczy, aby powietrze w komorze rozgrzało się do największej temperatury.

Idealna kontrola temperatury grillowania

Ten rodzaj grilla umożliwia nam niezwykle precyzyjną kontrolę temperatury. Sterujemy nią za pomocą pokręteł, identycznie jak na przykład w przypadku kuchni gazowej bądź piekarnika. Natomiast jeżeli nie otwieramy często pokrywy grilla, to w komorze jest stała temperatura. Grill gazowy jest więc bardzo dobrym wyborem zarówno dla profesjonalisty, ale również dla aspirującego miłośnika grillowania.

GRILL OGRODOWY GAZOWY MO 5-PALNIKOWY

Zdrowe grillowanie

Grill gazowy pozwala na przygotowanie nie tylko bardzo smacznych, ale jednocześnie zdrowych posiłków. Tłuszcz nie skapuje bezpośrednio na palnik, co oznacza, że zminimalizowane jest ryzyko wydzielania się toksycznych związków. Prócz tego dobrze utrzymywana jest temperatura, więc potrawy nie przypalają się, jeżeli odpowiednio dobierzemy jej wysokość oraz czas grillowania do danej potrawy. To z pewnością jedna z najważniejszych zalet grilla gazowego. Oczywiście zdrowo grillować można również na grillach węglowych, ale jest to nie łatwe zadanie.

Nasze inspiracje

Salon DessiHome proponuje wszystkim miłośnikom nowoczesne grille gazowe. Jedną z propozycji jest grill ogrodowy gazowy MO 5 – palnikowy o mocy 14,65 kW ze stali nierdzewnej. Dodatkowo model ten jest wzbogacony o boczny palnik o mocy 3,5 kW.

GRILL OGRODOWY GAZOWY CI 6-PALNIKOWY

Z kolei następną propozycją, która idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego grillowania będzie grill ogrodowy gazowy CI 6 – palnikowy, który zapewni każdemu maksymalny komfort oraz idealne zwieńczy całą aranżację ogrodową.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta naszych grilli.

Zapoznaj się z naszą ofertą