Gazowe grille ogrodowe

Gazowe grille ogrodowe

Promienie słoneczne coraz częściej zaglądają do naszych ogrodów oraz tarasów. Już niedługo rozpoczniemy sezon grillowy. Warto podczas wiosennych porządków sprawdzić czy dotychczasowy sprzęt nie wymaga wymiany. Obecnie sporo tradycyjnych urządzeń – węglowych wymieniana jest na grille gazowe. Przekonajmy się dlaczego?

Wygodna na pierwszy miejscu

Najważniejszą zaletą, która przekonuje wielu użytkowników do wyboru modelu grilla gazowego jest komfort użytkowania. Do rozgrzania urządzenia potrzebne jest około 15 minut a jego włączenie następuje poprzez przekręcenie pokrętła. Dodatkowo nie trzeba stale kontrolować wielkości płomienia oraz można jednocześnie przygotować parę potraw w różnej temperaturze.

Oszczędności

Grill gazowy w perspektywie czasu to inwestycja na długie lata. Nie trzeba bowiem zakupowa węgla oraz podpałki. Butla gazowa jest bardzo wydajna.

Grill ogrodowy – ofertgrilla salonu DessiHome

Ciesz się grillowanie cały rok

Właściciele grilli gazowych mogą cieszyć się grillowaniem cały rok. Całoroczna kuchnia zewnętrzna dzięki swoim wielu funkcjom umożliwia przygotowanie nie tylko tradycyjnych potraw, ale również pizzy czy też kurczaka na rożnie oraz pieczeni na obiad.

Grill ogrodowy na topie

Prezentujemy 4 palnikowy grill gazowy z pokrywą. Całkowita moc wszystkich palników wynosi 11,72 kW. Grill wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony jest z obu stron w przestrzeń roboczą. Model posiada wiele funkcji, które ułatwiają przygotowanie wytwornych potraw. Na pokrywie znajduje się termometr, który pozwala kontrolować temperaturę.

Grill ogrodowy – oferta salonu DessiHome

Mamy również coś dla prawdziwych miłośników grillowania. 5 palnikowy grill gazowy o łącznej mocy 17,58 kW. Rozbudowane urządzenie przypomina przenośna kuchnię, wyposażoną w duży blat roboczy, dodatkowy palnik boczny o mocy 3,5 kW, rożen obrotowy napędzany silnikiem elektrycznym, zlewozmywak, metalową pokrywę z termometrem oraz szafki i szuflady. Model grilla posiada koła, dzięki czemu można go łatwo i szybko przetransportować.

Zapraszamy do naszego salonu DesiHome. Oferujemy nowoczesne grille gazowe niezawodnej jakości.

Zapoznaj się z naszą ofertą!