Donice ogrodowe i na taras

Donice ogrodowe i na taras

Strefa relaksu wokół domu to miejsce najczęściej wyposażone w meble ogrodowe, grill czy też basen. Wszystkie te elementy pozwalają na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu. Podczas aranżacji przydomowego patio nie można zapomnieć o dekoracjach, które w dużym stopniu nadają stworzonej aranżacji wyjątkowy klimat. Jedną z nich są donice ogrodowe, które wyeksponują piękni roślin i kwiatów. Poznajcie modele dostępne w naszej ofercie.

Donice ogrodowe z technorattanu

Dużą popularnością cieszą się donice ogrodowe wykonane z technorattanu. Wykorzystywana w nich plecionka jest niezwykle odporna oraz nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych czy też konserwujących. W naszej ofercie dostępna są donice technorattanowe w trzech wariantach kolorystycznych – szara, piaskowa i biała oraz rozmiarowych – 60, 80 i 100 cm. Wysokie doniczki idealnie sprawdzą się na tarasie, balkonie, ogrodzie lub strefach publicznych – restauracjach czy kawiarniach.

DONICA OGRODOWA SO Biała 100 cm

Rattanowe donice ogrodowe

Spore grono zwolenników mają także rattanowe donice ogrodowe, które przybierają formę koszy w różnych kształtach. Ich wysokie walory estetyczne oraz niezawodna jakość to główne atuty. Wyplatana z egzotycznego surowca doniczka jest wyposażona w pojemnik ze sztucznego tworzywa, jest bardzo lekka, a jej pielęgnacja nie jest skomplikowana – ogranicza się jedynie do wycierania z kurzu oraz impregnacji raz na jakiś czas specjalnym sprayem. Donice ogrodowe dostępne w naszej ofercie można zamówić w dwóch wariantach kolorystycznych – szary i białym.

KOSZ RATTANOWY NE Szary 65 x 65 x 55 cm

Donice ogrodowe z cementu

Mamy również coś dla miłośników cementu – donice holenderskiego producenta wyróżniające się ponadprzeciętną jakością. Wysokie walory estetyczne surowego materiału mają swój niepowtarzalny urok. Doniczki są odporne na działanie czynników zewnętrznych – wilgoci, promieniowania UV oraz mrozu. W naszej ofercie dostępne są modele w różnych kształtach. Donice idealnie prezentują się na trawniku tworząc integralną część naturalnej scenerii.

DONICA OGRODOWA Z CEMENTU RWI931 27CM

Zapraszamy do naszego salonu DessiHome. Oferujemy donice ogrodowe wysokiej jakości wykonane z różnych materiałów.

Zapoznaj się z naszą ofertą!