Czarna ceramika w łazience

Czarna ceramika w łazience

Ceramika oraz armatura łazienkowa kojarzą się zazwyczaj z kolorami bieli oraz srebra. Obecnie coraz większa ilość osób decyduje się na wprowadzenie do łazienki nowoczesnych aranżacji i zerwanie z tradycyjnymi, utartymi schematami. Wprowadzenie do łazienki czarnej ceramiki oraz armatury łazienkowej jest bardzo ciekawym pomysłem, który nada wnętrzu nowoczesności i charakteru.

Czarna ceramika i armatura łazienkowa jest obecnie najmodniejszym trendem wnętrzarskim. Armatura w kolorze czarnym pozwala uzyskać niepowtarzalny i spójny wystrój łazienki. Jak wiadomo czerń jest uniwersalna, elegancka i ponadczasowa więc znakomicie sprawdzi się we wszystkich wnętrzach bez względu na styl aranżacji.

Czarna armatura łazienkowa – salon DessiHome

Na co postawić w czarnej łazience?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dla jednych określenie czarna łazienka będzie równoznaczne z tym, że wszystko będzie czarne, czyli płytki, ceramika oraz dodatki. Natomiast dla innych określenie czarna łazienka będzie oznaczało pomieszczenie, w którym znajdą się tylko kolorystyczne akcenty w postaci dodatków albo armatury, które nadadzą charakteru.

Czarna ceramika łazienkowa – nowoczesna i niestandardowa

Czarna umywalna, sedes czy bidet to nowe oraz świeże spojrzenie na aranżację łazienki. Takie elementy od razu przekuwają nasze spojrzenie oraz wzbudzają zainteresowanie, co szczególnie będzie podobać się miłośnikom oryginalnych rozwiązań. Czarna ceramika łazienkowa pasuje bez wyjątku do wszystkiego, ale najlepiej jest ją łączyć z jasnym otoczeniem.

Czarna armatura łazienkowa – salon DessiHome

Armatura łazienkowa w czerni?

Na pytanie, gdzie najlepiej stosować czarną armaturę odpowiadamy, że wszędzie! Baterie umywalkowe podtynkowe, baterie natryskowe oraz wannowe, wszystkie te warianty możemy mieć w wyrazistym i eleganckim kolorze czerni. Pamiętajmy jednak o tym, że najlepiej w jednym pomieszczeniu prezentują się baterie z jednej serii, a coraz większa ilość producentów ma do zaoferowania takie wykończenia w kolorze czerni.

Salon DessiHome oferuje szeroki wybór armatury i ceramiki łazienkowej w czarnych barwach. Wyjątkowy design oraz wysoka jakość wykonania gwarantują satysfakcję klientów. Zapraszamy do naszego salonu.

Zapoznaj się z naszą ofertą!