Loading...
Loading...

Zadaszenia ogrodowe

Home / Aktualności / Zadaszenia ogrodowe

Ogród szczególnie latem, jest miejscem gdzie koncentruje się rodzinne życie. Pomysłów na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu jest naprawdę mnóstwo – beztroskie lenistwo z bliskimi, grill ze znajomymi, wieczorne plotki z koleżankami, nocne oglądanie filmu pod gołym niebem, popołudniowa drzemka, wspólna kawa w gronie znajomych czy samotne chwile spędzone podczas czytania ulubionej lektury lub codziennych informacji. Niestety, w wielu przypadkach nasze plany psuje pogoda, która płata figle i bardzo często jest zmienna. Dlatego warto wyposażyć swoją domową strefę wypoczynku w zadaszenie ogrodowe.

Niezawodna jakość i estetyka w parze

Zadaszenia zyskują coraz większą popularność. Salon DessiHome oferuje zadaszenia ogrodowe MA w dwóch różnych kolorach – szarym i białym oraz trzech rozmiarach o długości – 360, 540 i 720 cm.

Zadaszenia ogrodowe z oferty salonu DessiHome

Ich solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium skutecznie chroni przed promieniowanie UV, wiatrem oraz deszczem. Dzięki regulowanej górnej listwie można wpuścić do wnętrze nieco promieni słonecznych lub całkowicie zapewnić sobie cień i ochronę przed deszczem. Zadaszenie posiada zintegrowaną rynnę dachową. Woda jest odprowadzana przez system umieszczony w nogach konstrukcyjnych – całkowicie niewidoczny co znacznie poprawia walory estetyczne zadaszenia. Dodatkowym atutem jest łatwy montaż zgodny z załączoną instrukcją obsługi oraz brak konieczności konserwacji, ze względu na zastosowany materiał.

Zadaszenia ogrodowe z oferty salonu DessiHome

Planujesz zakup zadaszenia do ogrodu lub na taras? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu DessiHome. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią wasze oczekiwania.


Call Now Button