Loading...
Loading...

Meble ogrodowe

Home / Aktualności / Meble ogrodowe

Od wiosny do jesieni ogrody oraz trasy na wielu posesjach zamieniają się w centrum życia rodzinnego, gdzie spędzamy czas z bliskimi podczas wieczornego relaksu, grillowania, czy popołudniowo lenistwa. Pośród bogatej oferty wyposażenia do ogrodu i na taras są elementy których zabraknąć w nich nie może. Przekonajmy się jakie.

Stół ogrodowy

Bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia przydomowego patio. Niezbędny podczas organizacji ogrodowych imprez, grillowania czy też popołudniowej kawy lub wieczoru z ukochaną osoba. W naszej ofercie znaleźć można wiele modeli stołów w różnych wymiarach wykonanych z aluminium, technorattanu oraz teaku. Najwyższa jakość materiałów zapewniają długoletnie użytkowanie, a nowoczesny design nada przydomowej strefie wypoczynku wyjątkowego charakteru.

Stoły ogrodowe z oferty salonu DessiHome

Sofy ogrodowe

Piękna pogoda, upalnie dni oraz ciepłe wieczory zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu w ogrodzie lub na tarasie. Popołudniowa drzemka, spotkanie z przyjaciółmi, relaks z ulubioną książką lub wieczorny seans pod gołym niebem. Warto wyposażyć przydomowe patio w sofę ogrodową, która umożliwia różne formy użytkowania. Sprawdzi się jako kanapa oraz zapewni miejsca siedzące dla gości. W naszej ofercie znaleźć można sofy modułowe, które składające się z elementów środkowych i narożnych oraz sofy z baldachimem, zapewniające cień w upalne dni.

Sofy ogrodowe z oferty salonu DessiHome

Huśtawki ogrodowe

Salon DessiHome oferuje designerskie i komfortowe modele huśtawek ogrodowych, zapewniających królewski wypoczynek. Ciepły letni wiatr, cisza, spokój, chwile spędzone podczas czytania lub oglądania ulubionego serialu na tarasie lub w ogrodzie bujając się w huśtawce. Czy można wymarzyć sobie lepsze popołudnie lub wieczór? Fotele wiszące oraz huśtawki ogrodowe z naszej oferty wyróżniają się ponadprzeciętną jakością oraz niezwykłą estetyka. Miękka poduszka siedziskowa zapewnia maksymalna wygodę podczas użytkowania.

Huśtawki ogrodowe z oferty salonu DessiHome

Zapraszamy do naszego salonu. Oferujemy bogaty wybór mebli ogrodowych najwyższej jakości.


Call Now Button