Bestsellery mebli ogrodowych z technorattanu

Bestsellery mebli ogrodowych z technorattanu

Wiosna, lato oraz jesień to pory, które pozwalają na relaks oraz wypoczynek w ogrodzie lub na tarasie. Najwięcej czasu na świeżym powietrzu spędzamy oczywiście podczas upalnych miesięcy – w czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Większość z nas już w maju rozpoczyna przygotowania do sezonu. Sprawdźmy jakie modele mebli ogrodowych z technorattanu w tym sezonie okazały się hitem i cieszyły się największą popularnością.

Meble ogrodowe MO

Ich największą zaletą jest modułowa konstrukcja, która pozwala na swobodną konfigurację układu mebli. Większość zestawów składa się z elementów środkowych, narożnych, stolika oraz pufy i jest wyposażona w poduszkę siedziskową oraz poduszki oparciowe. Meble dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki temu każdy bez trudu dopasuje zestaw mebli ogrodowych do przydomowego patio.

Meble ogrodowe MO – oferta salonu DessiHome

Sofa ogrodowa PO

Bestselerem jest również sofa ogrodowa PO o wymiarach 210x140x155 cm, która zapewnia miejsce siedzące oraz jest idealna na popołudniową drzemkę. Jej ogromnym atutem jest rozkładany baldachim, który zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem lub wiatrem. W komplecie dołączonych jest pięć kwadratowych poduszek oraz odporna na obciążenia oraz odkształcenia poduszka siedziskowa wykonana z pianki tapicerskiej. Meble ogrodowe MO – oferta salonu DessiHome

Sofa ogrodowa  PO – oferta salonu DessiHome

Fotel wiszący KOKON

Fotel w kształcie kokonu od paru sezonów jest produktem, który podbija serca wielu klientów. Designerski wygląd oraz niepowtarzalna wygoda sprawiają, że fotel króluje pozostawiając swoich konkurentów daleko w tyle. Model z naszej oferty pozwala na zawieszenie na stelażu, pod sufitem lub na drzewie.

Fotel wiszący KOKON – oferta salonu DessiHome

Chcesz poznać więcej produktów z naszej oferty, które mają szerokie grono swoich miłośników? Zapraszamy do salonu DessiHome po więcej inspiracji.

Zapoznaj się z naszą ofertą!