Baseny całoroczne

Baseny całoroczne

Całoroczne baseny ogrodowe od kilku sezonów cieszą się coraz większym powodzeniem. Jeszcze parę lat temu podziwialiśmy je na luksusowych posesjach lub na terenach ośrodków wypoczynkowych. Za parę lat posiadanie prywatnego basenu w wielu ogrodach będzie standardem.

Prywatne SPA w ogrodzie

Zmiana klimatu spowodowała, że lato jest dużo cieplejsze i możemy dłużej cieszyć się upalnymi dniami i wysoką temperaturą. Gdy termometry wskazują ponad 25 stopni podczas opalania w ogrodzie warto ochłodzić się zanurzając w basenie.

BASENY CAŁOROCZNE OFERTA 

Basen ogrodowy z oferty salonu DessiHome

Obecnie sezonowe dmuchane baseny ogrodowe coraz częściej zastępują całoroczne zbiorniki wodne, które pozwalają na stworzenie w przydomowym patio luksusowych warunków wypoczynku podobnych jak w wielu hotelach nie tylko w upalne i słoneczne dni.

W ofercie naszego salonu znaleźć możecie baseny ogrodowe przelewowe oraz skimmerowe. Przygotowane pakiety – standard, premium oraz exclusive umożliwiają dopasowanie modelu basenu oraz ich właściwości do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Poszczególne modele różnią się między innymi niecką, rodzajem oświetlenia LED, sposobem dozowania środków chemicznych czy też odkurzaczem ręcznym lub automatycznym.

Oferujemy także możliwość zamówienia akcesoriów – pompy ciepła, rozsuwanej rolety nierdzewnej z folią słoneczną, żaluzji pływającej od góry lub wypływającej podwodnej czy też prysznica.

Basen ogrodowy z oferty salonu DessiHome

Zadaszenia ogrodowe

W naszej ofercie znajdziecie także szeroki wybór zadaszeń ogrodowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz wilgocią. Zadaszenia ogrodowe posiadają funkcję wentylacji. Dostępne są modele w różnych kolorach zarówno niskie jak i wysokie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do salonu DessiHome. W naszej siedzibie posiadamy wbudowany basen wystawowy.

Zapoznaj się z naszą ofertą!