4 Design Days 2019 – Katowice stolicą dizajnu

Światowe trendy, inspirujący program, wyjątkowi goście – przed nami kolejna edycja targów 4 Design Days w Katowicach.

4 Design Days odbędzie się w dniach od 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i katowickim Spodku spotka się ponad 300 wystawców. Poza przestrzenią wystawienniczą zwiedzający mają możliwość skorzystania z kilkudziesięciu sesji tematycznych, wykładów i warsztatów, mogą także odwiedzić towarzyszące targom wydarzenie – Silesia Bazaar Dizajn.

No właśnie, dizajn. 4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie dotyczące trendów w architekturze i wzornictwie. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować m.in. o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie, jaki wpływ na ekologię wywiera współczesna architektura oraz co cechuje wnętrza z wyższej półki.

4 Design Days a Dessihome

Przez wszystkie cztery dni zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami. Każdy wystawca zaprezentuje własne aranżacje, kreatywne rozwiązania i oryginalne akcesoria. Większość asortymentu z targów będzie dostępna w DessiHome 🙂

Targi 4 Design Days to punkt obowiązkowy nie tylko dla projektantów i architektów, ale także wszystkich miłośników wnętrzarskich trendów i oryginalnego wzornictwa.

Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie targów. Do zobaczenia na 4 Design Days!