Wyposażenie łazienek

Łazienka idealna, to wnętrze, które zostało zaprojektowane zgodnie z zamysłem i preferencjami jej przyszłego użytkownika. To także miejsce umiejętnie zaaranżowane - przy użyciu właściwie dobranego wyposażenia.

Pod pojęciem wyposażenia łazienek znajdują się wszystkie te elementy, które wpływają na odbiór estetyczny wnętrza oraz podnoszą jego funkcjonalność. Składowymi wyposażenia są  meble łazienkowe, dekoracyjne płytki, nietuzinkowa armatura oraz pomysłowe akcesoria.

 

Nowoczesne wyposażenie łazienek to również nietypowe połączenia materiałów oraz niebanalna stylistyka, co pozwala uzyskać zachwycający efekt aranżowanego miejsca.

 

W naszym salonie dostępne jest kompletne wyposażenie łazienkowe w atrakcyjnej cenie, o bogatej kolorystyce oraz niepowtarzalnej stylistyce. Zapraszamy.

Świat idealnych łazienek

dla Twojego komfortu!

Armatura łazienkowa

Meble łazienkowe

Armatura łazienkowa to szeroka gama takich elementów, jak  baterie, umywalki oraz  natryski. To także bardzo ważny element wyposażenia łazienki, decydujący o jej funkcjonalności, ale i wyglądzie. Wybierając armaturę, należy mieć na uwadze wysoką jakość materiałów oraz estetykę wykonania.

 

Idealnie dobrana armatura łazienkowa powinna służyć nam bezawaryjnie przez długie lata. Dlatego musi być wykonana z trwałych i odpornych materiałów. Idealnie dopasowana armatura, podnosi też znacznie wygodę użytkowania naszej łazienki. Powinna więc być jak najbardziej funkcjonalna – łatwa w czyszczeniu i odporna na zabrudzenia, rdzę oraz osadzanie kamienia.

 

U nas znajdą Państwo armaturę trwałą, doskonałej jakości, a przede wszystkim podnoszącą elegancję wnętrza. Zapraszamy.

 

Nowoczesne meble łazienkowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. To one decydują w ogromnej mierze o funkcjonalności i przestronności pomieszczenia.

 

Właściwie dobrane meble łazienkowe gwarantują nam, że będzie to wnętrze oryginalne i jednocześnie funkcjonalne. Najbardziej do tego celu nadają się nowoczesne meble do łazienki.  Cechuje je niepowtarzalna stylistyka, co nadaje łazience charakteru. Ich lekko połyskująca powierzchnia dodaje wnętrzu elegancji.

 

Nowoczesne meble łazienkowe charakteryzuje również wysoka trwałość, gdyż zazwyczaj wykonywane są ze szkła, metalu lub połączenia obu tych materiałów. Ich zaletą jest łatwość w utrzymaniu w czystości.

 

Nasz salon oferuje Państwu najwyższej jakości meble łazienkowe,  wyróżniające się zarówno stylistyką, jak i funkcjonalnością. Zapraszamy.

Wszystko dla Twojego komfortu!

ŚWIAT   IDEALNYCH   ŁAZIENEK

43-190 Mikołów, Katowicka 97

32 707 02 03

pn - pt: 9:00  -  20:00,  sobota:  10:00 - 18:00

© 2015. Dessihome. Wszselkie prawa zastrzeżone.