Wysokiej jakości płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne to coraz powszechniejsza metoda wykańczania łazienek. Jest to bowiem trwałe rozwiązanie na lata, ułatwiające utrzymanie pomieszczenia w idealnej czystości. Kładzie się je nie tylko na ścianach. Płytki zdobią również podłogę, wprowadzając jednocześnie do naszego wnętrza elegancję i podnosząc jego estetykę.

 

Wybierając płytki do swojego mieszkania, należy zwrócić uwagę na ich konkretne przeznaczenie oraz parametry techniczne. Idealne płytki łazienkowe powinny być nie tylko dekoracyjne, ale również gwarantować bezpieczeństwo (porowata powierzchnia). Z kolei kafelki do kuchni muszą radzić sobie z silnymi zabrudzeniami. Płytki podłogowe powinny być wytrzymałe i odporne na ścieranie. Natomiast te, które będą zdobić ścianę, muszą być łatwe w utrzymaniu w czystości.

Wyjątkowe płytki łazienkowe

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne z przeznaczeniem do łazienki to szczególny rodzaj tego typu materiału. Powinny one spełniać określone wymogi.

 

Doskonałym rozwiązaniem w łazience z pewnością okaże się glazura - odporna na wilgoć, zmienne temperatury oraz łatwa w utrzymaniu w czystości. Materiał ten powinien też zapewniać bezwzględne bezpieczeństwo użytkownikom.

 

Idealne płytki łazienkowe to takie, które cechuje niska nasiąkliwość. Kafelki łazienkowe muszą być też bezpieczne. Idealnie sprawdzą się tutaj specjalne płytki podłogowe o porowatej powierzchni lub pokryte powłoką antypoślizgową.

 

Glazura w łazience ma też za zadanie nadać wnętrzu estetyki. Dlatego dobrym wyborem będą kafelki łazienkowe rektyfikowane, gdyż po ich ułożeniu fuga jest niemal niewidoczna. Dzięki temu łatwiej jest też utrzymać w łazience nieskazitelną czystość.

 

Szeroką gamę tego typu rozwiązań znajdą Państwo w naszym salonie. Zapraszamy.

Wszystko dla Twojego komfortu!

ŚWIAT   IDEALNYCH   ŁAZIENEK

43-190 Mikołów, Katowicka 97

32 707 02 03

pn - pt: 9:00  -  20:00,  sobota:  10:00 - 18:00

© 2015. Dessihome. Wszselkie prawa zastrzeżone.