Stylowe lustra łazienkowe

Lustro to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki. Nowoczesne lustra do łazienki, potrafią całkowicie odmienić charakter wnętrza, nadając mu określonego charakteru.

 

Lustra łazienkowe już dawno zmieniły swój charakter z wyłącznie funkcjonalnego, na bardziej nowatorski. Duże lustra pomagają optycznie powiększyć łazienkę, z kolei te o mniejszych rozmiarach, mogą stanowić doskonałą dekorację naszego wnętrza.

 

Nowoczesne lustra łazienkowe dostępne są też w zróżnicowanych kształtach – od klasycznych geometrycznych form, po bardziej wyszukane – niekiedy wręcz abstrakcyjne.

 

Sporą ciekawostkę stanowią też lustra bez ramy – idealne do wnętrz nowoczesnych oraz polecane zwolennikom minimalizmu.

Lustra do łazienki

Lustra łazienkowe

Lustra do łazienki dostępne są też w wersjach z podświetleniem. W ten sposób dużo precyzyjniej możemy wykonać makijaż czy fryzurę lub ogolić zarost. Podświetlane lustro nadaje również łazience klimatu i podkreśla jej nieco intymny charakter. Poza tym pełni rolę pomysłowej i praktycznej dekoracji.

 

W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór luster łazienkowych – zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Zapraszamy.

Wszystko dla Twojego komfortu!

ŚWIAT   IDEALNYCH   ŁAZIENEK

43-190 Mikołów, Katowicka 97

32 707 02 03

pn - pt: 9:00  -  20:00,  sobota:  10:00 - 18:00

© 2015. Dessihome. Wszselkie prawa zastrzeżone.